Правила використання матеріалів

Правила використання матеріалів сайту “Хімія. Шкільний курс”

1. Ці правила поширюються на всі матеріали сайту “Хімія. Шкільний курс” (www.chemistry.in.ua).

2. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті “Хімія. Шкільний курс” належать інтернет-виданню  та автору публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті,  колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо.

3. Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “Хімія. Шкільний курс”, за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу.

Для друкованих видань передрук матеріалів сайті “Хімія. Шкільний курс” дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди автора.

Для електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайті “Хімія. Шкілький курс” , за умови усного посилання на першоджерело.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

4. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

5. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, сайт “Хімія. Шкільний курс” та автор, залишають за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

Хімія. Шкільний курс © 2015. All Rights Reserved. Передрук матеріалів сайту дозволяється лише за наявності гіперпосилання на джерело.
Правила використання матеріалів сайту. Power & design by "1st"